SP Venlo steunt actie Zoo Krefeld
Dankzij de inspanning van Nicky en zijn dochter Jacey Niens uit Belfeld, pakt zelfs de politiek in Venlo de inzamelingsactie op.
Zij roepen op om de wederopbouw van het apenverblijf Krefeld Zoo te steunen door mee te bieden op de veiling. De hoogste bieder op de veiling krijgt een door de SP georganiseerde verzorgde rondleiding door het Venlose stadhuis.
-kroatie_or_1610708568.jpg)
Op 11 januari 2021 bericht openrotterdam.nl over de inzamelingsacties die Rotterdammers met Kroatische roots opzetten voor hun thuisland. Het land werd eind december getroffen door aardbevingen met een kracht van 6.2 op de schaal van Richter. Vanuit het hele land worden geld en goederen gedoneerd voor de getroffen Kroaten.
-brand_droom_naar_nachtmerrie_1610616753.jpg)
Na 2 jaar zwoegen sloeg het noodlot toe bij een gezin uit Gasteren. Wat hun droomhuis had moeten worden veranderde door een brand in een nachtmerrie. RTV Drenthe plaatst beelden en een filmpje op hun site. Bezorgde zus Emily startte een crowdfundactie om het gezin weer op weg te helpen..